Profituning Trstená

Chiptuning

Neponúkame svojim zákazníkom iba možnosť zvýšenia výkonu, ale aj komplexné služby od diagnostiky, opravy, aktualizácií až po možnosť vrátenia pôvodného softvéru do riadiacej jednotky motora.

Chiptuning a zvyšovanie výkonu áut

Využite možnosť optimalizovať výkon vášho vozidla pomocou našej profesionálnej služby chiptuningu a zvyšovania výkonu áut. Naši skúsení technici pracujú s najnovšími technológiami a softvérom, aby vám poskytli individuálne riešenia zamerané na zvýšenie výkonu, krútiaceho momentu a celkových jazdných vlastností vášho vozidla. S našou službou dosiahnete nielen zlepšený výkon, ale aj efektívnejšiu spotrebu paliva a optimálnu dynamiku všetkých jazdných situácií. Dôverujte nám a prispôsobte výkon vášho vozidla vašim individuálnym potrebám a preferenciám."

Oprava podtáčania prevodovky

Problémy s podtáčaním prevodovky môžu spôsobiť vážne obmedzenia v plynulosti a spoľahlivosti vášho vozidla. Naša profesionálna služba opravy podtáčania prevodovky vám poskytuje rýchle a spoľahlivé riešenie týchto problémov. 

Softvérová diagnostika vozidiel

Náš softvérový diagnostický systém je efektívnym nástrojom na identifikáciu elektronických a softvérových problémov vášho vozidla. Vďaka najnovším technológiám a špičkovému softvéru poskytujeme presné a spoľahlivé výsledky diagnostiky, ktoré vám pomôžu rýchlo identifikovať a vyriešiť problémy s motorom, elektronikou, emisnými kontrolami a ďalšími aspektmi vozidla. Dôverujte našej skúsenosti a profesionálnemu prístupu, aby ste mohli mať istotu, že vaše vozidlo je v optimálnom technickom stave.

Zvýšenie výkonu

Potrebujete zvýšiť výkon? Firma Profituning neponúka svojim zákazníkom maximálny výkon za cenu minimálnej životnosti, práve naopak, snaží sa iba posunúť výkonové rezervy.


Warning: file_get_contents(https://mih.kraldesign.sk/wp-content/uploads/2023/10/meranie.svg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ws013400/www_root/wp-content/plugins/woodmart-core/post-types.php on line 728

Meranie výkonu

Profituning v súčasnosti ponúka služby merania výkonu pre osobné automobily už na svojich šiestich pobočkách na Slovensku a v Českej republike. Ponukáme kvalitné služby.

Diagnostika

Diagnostika vozidla je kľúčovým prvkom údržby vášho vozidla. Naša profesionálna diagnostická služba vám pomôže identifikovať a riešiť problémy spojené s motorom, podvozkom,

Profituning

Ostatné služby, ktoré ponúkame

Úprava a oprava softvéru v riadiacej jednotky motora

Optimalizácia radenia automatickej prevodovky

Softvérové vyladenie závodného automobilu na mieru

Ak váš zaujíma viac kontaktujte nás

Zvýšenie výkonu

Moderný spôsob zvyšenia výkonu vášho auta

Firma Profituning neponúka svojim zákazníkom maximálny výkon za cenu minimálnej životnosti, práve naopak, snaží sa iba posunúť výkonové rezervy. Oveľa väčší dôraz kladieme na optimálne zvýšenie výkonu pri zlepšení dynamiky a celkového chodu motora. V mnohých prípadoch sa dokonca spotreba paliva, pri dodržaní rovnakého spôsobu jazdy, po úprave zníži…

Nezodpovedáme za prípadné škody spôsobené skrytými vadami na motorovom, či inom rotujúcom mechanizme.

Meranie výkonu

Meranie výkonu na valcovej stolici MAHA LPS3000

Profituning v súčasnosti ponúka služby merania výkonu pre osobné automobily už na svojich šiestich pobočkách na Slovensku a v Českej republike.

Samotné meranie výkonu trvá iba niekoľko desiatok sekúnd, ale automobil je vystavený svojim hraničným hodnotám a preto musí byť vopred skontrolované a pevne ukotvené. Všetky merania výkonu sú na vlastnú zodpovednosť majiteľa vozidla.

Nezodpovedáme za prípadné škody spôsobené skrytými vadami na motorovom, či inom rotujúcom mechanizme.

Profituning

Často kladené otázky

Všetky nové motory sú riadené riadiacou jednotkou, ktorá ovplyvňuje premenné veličiny ako dĺžka vstreku, tlak v palivovej rampe a iné. Výrobcovia musia odladiť softvér na kompromis medzi výkonom a emisiami, zohľadňujúc rôzne faktory.

Reálna spotreba závisí od mnohých faktorov. Úspora paliva sa prejavuje rôzne u dieselových motorov a väčších vozidiel.

Naša úprava zvyšuje výkon, ale zároveň minimalizuje riziko poškodenia motora. Prioritou je bezpečnosť a dlhá životnosť motora.

Naša úprava je diskrétna a ťažko odhaliteľná, aby ste sa nemuseli obávať návštevy servisu.

Odporúčame skrátiť interval výmeny oleja kvôli vyšším nárokom na tepelnú odolnosť po úprave.

Najväčší nárast výkonu je v nízkych a stredných otáčkach.

Výkon na týchto motorech je menej zjavný numericky, ale v praxi je výrazne cititeľný.

Odošlite formulár

Zistite cenu Chiptuningu

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Zvýšenie výkonu a meranie

Chcete sa objednať na servis?

Ak túžite po zvýšení výkonu vášho vozidla a jeho jazdných vlastností, objednanie sa na chiptuning je krokom správnym smerom. Chiptuning je moderná metóda, ktorá umožňuje optimalizovať softvér riadiacej jednotky vášho motoru, čím sa dosahuje zvýšenie výkonu, efektivity a dokonca aj úspory paliva. 

Autodiagnostické zariadenia
predaj a podpora